Kniha - PRVNÍ PŘÍKRMY

PRVÉ PRÍKRMY – PRE ZDRAVÉ BRUŠKÁ
Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová

Kdy je čas začít? Čím začít? Jak postupovat? Kolik je dost? Co když to nejde? … Vše, co potřebujete vědět o prvních příkrmech, najdete v jedné knize.

Kniha První příkrmy je určena pro všechny rodiče, kterým záleží na stravě svých dětiček. Výživa dítěte je totiž základním stavebním prvkem pro správný psychický a fyzický vývoj a jeho zdraví na celý život.

Autorky se v knize věnují základní problematice zcela prvních příkrmů pro děti ve věku do 12 měsíců, nejčastěji kladeným otázkám, se kterými se rodič může setkat, a samozřejmě praktickým tipem a receptem, z nichž dokážete navařit i pro celou rodinu.

Cílem této knihy je motivovat vás, informovat a poskytnout přehled o nejnovějších trendech ve stravování našich nejmenších, inspirovaných přírodou a naší historií. V knize najdete i přehlednou tabulku s postupem zavádění jednotlivých surovin, která vám usnadní rozhodnutí o správném načasování.

Je to kniha pro všechny, kterým záleží na kvalitě stravy svých mrňousů, aby v budoucnu měli jen ty nejlepší predispozice na boj s dnes již tak velmi rozšířenými civilizačními chorobami.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.