Hansekind GmbH

Společnost Hansekind byla založena v roce 2006 návrhářkou Constanze Samson a nabízí originální dětský sortiment v námořnickém stylu. Myšlenka ke vzniku společnosti Hansekind se zrodila, když Constanze Samsonova čekala své první dítě a nenašla na trhu kvalitní zboží se zajímavým vzhledem. Po dokončení studií designu se rozhodla vyvíjet vlastní produktovou řadu. Výrobky společnosti Hansekind nezapřou německou kvalitu. Jsou z nezávadných materiálů, kvalitní bavlny a mají světově uznávanou certifikaci Oeko-Tex Standard 100. Většina produktů je vhodná i jako dárek. Krásné balení je součástí.
Sortiment této značky byl dostupný dosud jen v Německu a nyní můžete tyto úžasné produkty zakoupit i na našem e-shopu.

Certifikát Oeko-Tex Standard 100 Soft Cotton

Oeko-Tex Standard 100 je světově uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut, na přítomnost látek škodlivých lidskému organismu, které pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Testování na škodlivé látky zahrnuje:

zakázané látky
povolené látky
škodlivé chemikálie
zdravotní nezávadnost

Certifikace ručníků a županů Soft Cotton dle Oeko-Tex ® Standard 100 je to, že všechny komponenty výrobků jsou v souladu s požadovanými kritérii bez výjimky – to znamená, že kromě vnějšího materiálu i šití nitě, podšívky, výtisky atd., stejně jako textilní doplňky, jako jsou knoflíky, zipy, nýty atd.