Emitex

O FIRMĚ EMITEX PRODUCTS s.r.o. – ČESKÉ FIRMĚ S VÍCE NEŽ 20LETOU TRADICÍ
Česká firma – výrobci, se sídlem a dílnami v Ostravě – Vítkovicích. Dodavatelé materiálů, galanterie atd. jsou taktéž české firmy. Snaží se co nejvíce vyhovět obchodním partnerům, tak koncovým zákazníkům. Reaguje na podněty, vycházející z pozitivní a kvalitní konkurence, ale nenechá si líbit ničení dobré pověsti a “kradení” průmyslových vzorů.

Něco málo k historii firmy.

V roce 1992 se firma EMITEX – Martin Maleňák zabývala výrobou šitých obalů pro výrobce hraček, autopotahů, drogerie apod. a při této činnosti začala vyrábět první pláštěnky na kočárky.

Výroba pláštěnek se postupem času rozrůstala společně s narůstajícím zájmem dovozců kočárků o nové typy pláštěnek. Veškeré střihy si vyrábí sami. Například pláštěnka na kočárky s nepřehazovací rukojetí, pláštěnka s kapucí na golfové hole, pláštěnka s konstrukcí na golfové hole a mnoho dalších pochází z její dílny.
Postupem času jsme začali na přání zákazníků vyrábět i jiné doplňky – tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle, nánožníky,rukávníky, deky a další doplňky nejen na kočárky, ale i na autosedačky, dále zavinovačky, chrániče matrací atd. Snaží se vycházet vstříc zákazníkům nejen kvalitou výroby, ale také cenou. Ta se stává v mnoha případech jedním ze základních důvodů v rozhodování zákazníka zda-li si zboží koupí.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.